August 6. 2020. 12:07

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Поки Путін з Рогозіним плигають на батуті: КБ “Південне” показало прототип місячної бази майбутнього

Фахівці КБ “Південне” на Третьому міжнародний симпозіумі Асоціації «Місячного села» представили проект місячної дослідної бази, яку планують побудувати в майбутньому, повідомляють з посиланням на сайт конструкторського бюро.

Українці представили своє бачення освоєння і дослідження Місяця поряд із представниками іноземних космічних агентств. У рамках концептуального проекту фахівці сформували зовнішній вигляд місячної бази і представили його у форматі панорами.

“Узагальнено терміни реалізації проекту, а також основні технічні характеристики систем, що розробляються: космічна транспортна система для доставляння екіпажу й вантажів на поверхню Місяця та повернення на Землю, типові конструкції місячних модулів, засоби пересування по поверхні Місяця тощо”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаймо, українські конструктори з бюро «Південне» презентували проект місячного лендера з родини посадкових апаратів. Макет апарата був презентований у рамках міжнародної авіаційно-космічної виставки в Дубаї.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/poky-putin-z-rohozinym-plyhaiut-na-batuti-kb-pivdenne-pokazaly-prototyp-misiachnoi-bazy-maibutnoho-306520.html”

Take Me Top