September 19. 2020. 11:25

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

У Німеччині знайшли докази, що берлінський вбивця був пов’язаний із ФСБ

Вбивця колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі був пов’язаний з групою спеціального призначення ФСБ “Вимпел”.


Про це із посиланням на Der Spiegel повідомляє DW.


За інформацією видання, росіянин Вадим Красіков був пов’язаний з групою спеціального призначення ФСБ “Вимпел”.


У квітні 2007 року Вадим Красіков скоїв убивство карельського бізнесмена Юрія Козлова в місті Костомукша. Його спільниками при цьому були співробітники групи ФСБ “Вимпел” Олег Іванов і Володимир Фоменко.


Саме цим двом особам у 2014 році і було пред’явлено звинувачення у вбивстві Козлова. Красікову ж вдалося втекти. Пізніше, в 2013 році, він був оголошений у федеральний і міжнародний розшук за підозрою у вбивстві бізнесмена Альберта Назранова в Москві.


Зелімхан Хангошвілі, що був польовим командиром під час другої чеченської війни, був застрелений 23 серпня в парку Малий Тіргартен в берлінському районі Моабіт. Вбивця наблизився до жертви на велосипеді і вистрілив з пістолета Glock з глушником.


Підозрюваного у скоєнні цього злочину затримали в Берліні у день вбивства. Ним виявився чоловік з російським паспортом на ім’я Вадима Соколова. Портал журналістських розслідувань The Insider 3 грудня повідомив, що Вадим Соколов – насправді 54-річний Вадим Красиков, якого Росія оголошувала в розшук через Інтерпол в 2014 році.


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/12/07/u-nimechchyni-znaishly-dokazy-shcho-berlinskyi-vbyvtsia-buv-pov-iazanyi-iz-fsb/”

Take Me Top