August 9. 2020. 4:52

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

В Ірані новий добовий антирекорд смертності від коронавірусу

<p>Іран — найбільш постраждала від коронавірусної пандемії країна в регіоні Близького Сходу</p> — В Ірані новий добовий антирекорд смертності від коронавірусу

Іран — найбільш постраждала від коронавірусної пандемії країна в регіоні Близького Сходу

Об этом сообщает Московский репортерКількість виявлених хворих почала зростати після попередніх послаблень карантинних заходів


В Ірані зафіксували найбільшу добову кількість смертей від коронавірусної хвороби: 5 липня за попередню добу зафіксували 163 померлих від Covid-19. Це найвищий показник у країні з моменту початку пандемії.


Про це пише New York Times.


Попередній рекорд у 162 смерті було встановлено на початку цього тижня, 29 червня.


За даними іранських урядовців з галузі охорони здоров’я, за попередні 24 години також виявили 2 560 нових хворих.


Напередодні керівництво Ірану оголосило про повернення до обов’язкового носіння медичних масок в громадських місцях з 5 липня через зростання захворюваності. Кількість виявлених хворих почала зростати після попередніх послаблень карантинних заходів.


Іран — найбільш постраждала від коронавірусної пандемії країна в регіоні Близького Сходу. Загалом в країні виявили майже 238 тисяч випадків зараження вірусом, понад 11,4 тис. пацієнтів померли.


Як відомо, в Індії в суботу, 4 липня, зафіксована найбільша кількість захворювань на коронавірус протягом одного дня.


Також 4 липня у світі вперше підтвердили понад 212 тисяч нових випадків Covid-19 за добу.


Коронавірус в Україні

 • Всього
  48500
 • Хворіють
  25875
 • Одужали
  21376
 • Померли
  1249
Нагадаємо, станом на ранок 5 липня в Україні зафіксовано 823 нових випадків коронавірусу, це на 91 випадків менше, ніж 4 липня (914). Загалом Covid-19 підхопили 48,5 тис. українців.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/v-irani-noviy-doboviy-antirekord-smertnosti-vid-koronavirusu-691243.html”

Take Me Top