August 9. 2020. 4:54

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

"Я ще в 2014 році хотів пристрелити Киву — Ярош попросив не ліквідовувати", - доброволець із Закарпаття

"Канаріс" звинуватив колишнього керівника ДУК ПС у зайвому милосерді.

Киву могли ліквідувати у 2014-му? Ілюстрація: РБК.
Закарпатський доброволець ДУК ПС з позивним “Канаріс”, який пройшов бої за Карлівку, Авдіївку, Піски, розповідає, що ще в 2014 році пропонував тодішньому керівнику ДУК ПС ліквідувати Іллю Киву, який в той час був членом “Правого сектору”, передають

"В 2014 році мені стало відомо, що наш “побратим” активно спілкується в телефонному режимі із нардепом Закарпаття Нестором Шуфричом. Саме в той час сепари розстріляли автобус з нашими бійцями. Я думаю, що чи не Іллюша здав пацанів! "Може запустити в лисого мерзотника обойму?"- звернувся до провідника Дмитра Яроша, але він сказав, що таке не може бути” — розповів “Канаріс”. Думаю, зараз всім зрозуміло, що Кива з самого початку спілкувався з Шуфричом та іншими холуями Путіна в Україні. Хто відповість за вбитих пацанів? Може Кива, Шуфрич чи Ярош?", — написав доброволець на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Об этом сообщает Редакция newsДжерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/ia-shche-v-2014-rotsi-khotiv-prystrelyty-kyvu-iarosh-poprosyv-ne-likvidovuvaty--dobrovolets-iz-zakarpattia-334967.html”

Take Me Top