October 20. 2020. 10:46

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Цей день в історії: кокаїн як знеболювальне, заснування “Greenpeace” та реєстрація домену google.com15 вересня у світі відзначають Міжнародний день демократії.

Об этом сообщает Дедал


А в історії людства цього дня відбулись такі події.


15 вересня 1884 року на з’їзді офтальмологів у Гейдельберзі 27-річний австрійський медик Карл Коллер доповів про ефективність використання водного розчину кокаїну як знеболючого і блокуючого препарату при проведенні операцій на оці.Незважаючи на побічні ефекти його застосування, кокаїн на два десятиліття став найпоширенішим анестетиком, особливо серед дантистів, а з появою його менш токсичного і значно дешевшого замінника новокаїна місцева анестезія знайшла широке застосування у медицині і ветеринарії.У 1971 році дванадцять канадців із Ванкувера заснували екологічну організацію “Greenpeace” (“Зелений мир”), котра поставила за мету запобігати деградації навколишнього середовища. Організація існує лише за рахунок пожертвувань своїх прихильників і принципово не приймає допомогу від державних структур, політчних партій і бізнесу.15 вересня 1997 року зареєстровано доменне ім’я google.com, яке стало основою нового пошукового вебсервісу, заснованого двома американськими аспірантами 24-річними Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном. Сьогодні компанія Google — найпопулярніший пошуковий сервіс у світі і обробляє до 1 мільярда запитів у день.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/tsey-den-v-istorii-kokain-iak-zneboliuvalne-zasnuvannia-greenpeace-ta-reiestratsiia-domenu-google-com/”

Take Me Top