November 24. 2020. 3:33

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Представник ОБСЄ перервала засідання ТКГ через порушення російською стороною режиму конфіденційності, делегація України підтримала цю позиціюДелегація України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі підтримала позицію спеціального представника чинного голови ОБСЄ в Україні та ТКГ Гайді Грау, яка була змушена призупинити засідання в середу в зв’язку з порушенням російською стороною режиму конфіденційності.

Об этом сообщает PRO Компромат


Про це повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело, близьке до переговорного процесу.


“Як з’ясувалося під час засідання, російська сторона вела несанкціонований аудіо- і відеозапис роботи ТКГ, про що заявила в ході засідання. Глава російської делегації, зокрема, заявив також про свій намір в односторонньому порядку публікувати аудіо- та відеозаписи переговорів”, – зазначив співрозмовник агентства.
За його словами, Грау запропонувала взяти паузу в роботі ТКГ і провести позачергове засідання, щоб домовитися про кодекс поведінки та інформаційної політики, єдиних для всіх учасників ТКГ.


Українська сторона підтримала таку позицію представника ОБСЄ, наголосивши, що ніхто не має права порушувати принципи діяльності ТКГ, одноосібно здійснюючи дії, які суперечать досягнутим домовленостям і міжнародній практиці переговорів, зокрема конфіденційних.


“При цьому українська делегація відкрита для спільного обговорення подальшого формату роботи ТКГ. Українська сторона наполягає на винятковому мандаті і праві ОБСЄ модерувати переговорний процес. Українська сторона готова продовжувати роботу в форматі 24/7, але строго дотримується позиції ОБСЄ про формат проведення переговорів у ТКГ”, – зазначив співрозмовник агентства.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що ТКГ провела засідання без Фокіна.


Джерело статті: “https://informator.press/predstavnyk-obsye-perervala-zasidannia-tkh-cherez-porushennia-rosiyskoiu-storonoiu-rezhymu-konfidentsiynosti-delehatsiia-ukrainy-pidtrymala-tsiu-pozytsiiu/”

Take Me Top