November 24. 2020. 5:04

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

В Україні прогнозуємо до 9 тис. нових випадків коронавірусу щодня, – представник ВООЗ ХабіхтКерівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що до кінця року в Україні щодня будуть виявляти 7-9 тисяч нових хворих на коронавірус.

Об этом сообщает Русский слон


Як інформує ІНФОРМАТОР, про це він заявив в інтерв’ю “Суспільному“.


“Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може становити від 7-ми до 9-ти тисяч випадків на день. У цьому ж контексті ми також спостерігаємо дедалі більше випадків у Європі”, – пояснив Хабіхт.
За його словами, так відбувається у всіх країнах, адже хворобу поки не викорінили.


“В Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах. Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв’язки: сім’я, клас у школі, працівники одного відділу. – Ред.), до якого йде багато країн Європи. З наших досліджень ми знаємо, що лише кожна четверта особа регулярно миє руки. Також бачимо, що кожна третя особа не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи”, – наголосив керівник офісу ВООЗ в Україні.


На запитання, як, за його прогнозом, до кінця року зростатиме кількість випадків захворювання, Хабіхт відповів:


“Важко давати якусь оцінку. Але якщо в грудні ми почнемо фіксувати більше ніж 9 тисяч випадків за день, то я буду трохи більше стурбований”, – резюмував він.


Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 30 вересня, коронавірусне захворювання підтвердили у рекордної кількості людей — 4 069. 2 083 пацієнти одужали, а 64 — померли від ускладнень.


Джерело статті: “https://informator.press/v-ukraini-prohnozuiemo-9-tys-novykh-vypadkiv-koronavirusu-shchodnia-predstavnyk-vooz-khabikht/”

Take Me Top