November 24. 2020. 3:54

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

СБУ викрила схему на 2,8 млрд грн на ринку цінних паперів

СБУ повідомила про масштабну незаконну схему на ринку цінних паперів

Слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України спільно з департаментом боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Державною податковою службою України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України викрили незаконну схему на ринку цінних паперів. Про це 1 жовтня повідомляє пресслужба СБУ.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За даними спецслужби, під час слідчих дій виявили групу компаній юридичних осіб – професійних учасників ринку цінних паперів. Від підконтрольних інвестиційних фондів вони видавали фіктивні кредити пов’язаним підприємствам з ознаками фіктивності, а також надавали послуги реальному сектору економіки щодо виведення коштів з обігу підприємств, їх конвертації та легалізації доходів, одержаних у злочинний спосіб. Загальний обсяг таких операцій за період 2019–2020 років становив понад 2,8 млрд₴

За підсумками зібраних матеріалів Нацкомісія із цінних паперів та фондового ринку України ухвалила рішення про заборону торгівлі цінними паперами двом інвестиційним фондам.

Як уточнює пресслужба Нацкомісії, ідеться про інвестиційні фонди "Портфельні інвестиції" та "Нові технології" ТОВ "КУА "Прудент".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/sbu-vikrila-shemu-na-2-8-mlrd-grn-na-rinku-tsinnih-paperiv-1521082.html”

Take Me Top