November 24. 2020. 5:03

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

МОЗ анонсувало продовження карантину в Україні: названо дату і нові обмеження

Міністерство охорони здоров’я України ініціює продовження карантину через ситуацію з коронавірусом у країні до 31 грудня, будуть введені нові обмеження.

Об этом сообщает Политика


Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.


За його словами, зростання нових випадків коронавірусу змушує переглянути протиепідемічні заходи, зокрема, діяльність закладів громадського харчування планують обмежити до 22:00.


"Запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будуть далі дивитися, що робити зі шкільною освітою", — сказав Ляшко.


Він підкреслив, що вищі навчальні заклади повинні будуть перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада, студентам рекомендують покинути гуртожитки, крім тих, хто є сиротами, позбавлені батьківського піклування, та тих, хто приїхав з окупованих територій Донбасу і Криму.


На даний час в Україні продовжує діяти адаптивний карантин, у "червоній зоні" Суми і Канів.Читайте також матеріал "Апострофа": Антивірусне навчання: чи допоможе студентам "віддаленка" і що робити школам.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-13/minzdrav-anonsiroval-prodlenie-karantina-v-ukraine-nazvanyi-data-i-novyie-ogranicheniya-/211660”

Take Me Top