November 24. 2020. 3:46

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Глава МОЗ Степанов заявляє, що розробка української вакцини від коронавірусу може бути завершена вже за рік

последние новости в Украине останні новини в Україні


Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов назвав терміни закінчення випробувань української вакцини від коронавірусу. За його словами, три етапи клінічних випробувань українського кандидата у вакцини від Covid-19 займуть близько року.

Об этом сообщает Устав Груп

Розробка української вакцини від COVID-19 може бути завершена вже через рік. Про це на онлайн-брифінгу в понеділок, 26 жовтня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Нам треба пройти ще дуже великий шлях, щоб цей кандидат у вакцини став вакциною. Для цього потрібно пройти три фази клінічних досліджень. Зараз підбирається в Україні відповідне виробництво, де це може бути зроблено. Якщо очікування наші збудуться, і дійсно обраний виробник і обраний шлях ми пройдемо нормально, то вже через... десь рік, ми можемо отримати оригінальну українську вакцину від Covid-19", — розповів Степанов.

Раніше президент Зеленський заявив, що готовий випробувати українську вакцину від COVID-19 на собі. Також ASPI news повідомляло, що заступник міністра охорони здоров’я України у 2014-2015 роках Наталія Лісневська вважає, що вакцину від COVID-19 не створять найближчим часом.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/glava-moz-stepanov-zayavlyae-scho-rozrobka-ukrainskoi-vakcini-vid-koronavirusu-mozhe”

Take Me Top