January 19. 2021. 4:25

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Гамбіт королеви - Серіал на Netflix подивилися 62 млн раз за чотири тижні

Cеріал «Гамбіт королеви» на Netflix протягом 28 днів після премʼєри переглянули 62 млн підписників.

Об этом сообщает Устав

Про це повідомляє Twitter-аккаунт сервісу.

Таким чином, серіал встановив рекорд сервісу за кількістю переглядів протягом такого короткого терміну. У Netflix додали, що «Гамбіт королеви» потрапив до топ-10 найпопулярніших серіалів одразу у 92 країнах, а в 63 опинився на першій сходинці.

Як пише «BBC Україна», в основу серіалу покладений однойменний роман 1983 року, завдяки чому книга вже потрапила до списку бестселерів The New York Times, а пошуковий запит «Як грати в шахи» зріс до найвищих за багато років показників.

Про що серіал?

Події у серіалі розгортаються у 1960-ті. Восьмирічна сирота Бет Гармон потрапляє до дитбудинку після смерті матері. Дівчинка має феноменальні математичні здібності, тому коли місцевий двірник містер Шайбел навчає її грати у шахи, легко його обігрує. Через кілька років у дитбудинку Бет вдочеряє подружжя з Лексингтона. На той момент дівчина вже знає, чого хоче від життя — стати гросмейстером. Проте цьому може завадити один факт — у дитбудинку в Бет виникла тяга до заспокійливих, яка згодом перетворилася в наркозалежність.Джерело статті: “https://babel.ua/news/55152-serial-gambit-korolevi-vstanoviv-rekord-netflix-za-kilkistyu-pereglyadiv-za-chotiri-tizhni”

Take Me Top