February 26. 2021. 7:13

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності.

У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється про одного постраждалого. Запис моменту вибуху з камери відеоспостереження опубліковано в Telegram-каналі Life Shot, інформують

Об этом сообщает Незыгарь

На опублікованих кадрах видно сліпучий спалах над підприємством, після якого над заводом з’являється заграва. Примітно, що робітник, який потрапив в кадр, абсолютно незворушно проходить по території, не зупинившись і не змінюючи темпу руху.

Як повідомляє місцеве видання "Башинформ", вибух стався на заводі "Уфаоргсинтез", що належить "Башнефть" (яка входить в ПАТ НК "Роснефть"). Після вибуху тут запалав вогонь. На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності.


За попередньою інформацією, в результаті НП постраждала одна людина, ще одну особу наразі розшукують. Обставини події з’ясовуються.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/zahravu-vydno-zdaleku-u-rosii-na-zavodi-rosnafty-prohrymiv-potuzhnyi-vybukh-video-361699.html”

Take Me Top