February 26. 2021. 7:26

RUSSIAN PRAVDA

VENI / VIDI / VICI

Данілов відповів секретарю Радбезу РФ на закид, що закону про українську мову є "продовженням русофобських дій керованих зі США"

Секретар РНБО Олексій Данілов наголошує, що Україна не потребує нічиїх порад у питанні захисту свої державної мови, тим паче – від агресора.

Об этом сообщает FIB

Пряма мова: "Українська мова — єдина державна мова, статус якої закріплений в Конституції України, і порад Росії або будь-якої іншої країни світу щодо цього питання ми не потребуємо", — написав український високопосадовець у Facebook.

Данілов нагадує, що після окупації українського Криму та розв’язання війни на частині території Луганської і Донецької областей під кураторством і за безпосередньою участю російських військ Росія для українців – країна-агресор.

Нова історія взаємин можлива тільки після повного звільнення українських територій, видачі військових злочинців, державних зрадників, покарання винних у плануванні і здійсненні військової агресії проти нашої країни, — тільки після того, як останній російський солдат покине територію України.

Нагадаємо, секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що прийняття Києвом закону про державну мову є "продовженням русофобських дій місцевих політиків, керованих зі США".

Чому це важливо: Росія анексувала український півострів Крим в березні 2014 року, прикрившись незаконним "референдумом", проведеним у присутності озброєних людей у військовій формі. Міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною і засудили дії Росії, країни Заходу ввели проти неї економічні санкції за це. Кремль заперечує анексію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості". Спочатку РФ заперечувала наявність своїх військових, але потім визнала "зелених чоловічків" своїми людьми.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/danilov-vidpoviv-sekretariu-radbezu-rf-na-zakyd-shcho-zakonu-pro-ukrainsku-movu-ie-prodovzhenniam-rusofobskykh-dii-kerovanykh-zi-ssha-361806.html”

Take Me Top